Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2011

Σπουδία νίκη με 2-0 του Πανθρακικού επί της Καρδίτσας

Με δύο σουτ στην αρχή και το τέλος της αναμέτρησης γράφτηκε το τελικό σκόρ, που δίνει βαθιά ανάσα στην ομάδα της Κομοτηνής

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

Με 2-0 νίκησε πριν από λίγο η ομάδα του Πανθρακικού την Αναγέννηση Καρδίτσας για την 18η αγωνιστική της Football League.

Ο Ορλάντο με σουτ στο 8ο λεπτό άνοιξε το σκορ, ενώ το τελικό 2-0 έγραψε επίσης με σουτ ο Ούλμερς στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων της αναμέτρησης.
Οι φιλοξενούμενοι ολοκλήρωσαν τον αγώνα με 10 παίκτες λόγω απποβολής του Ντοριβάλ στο 85ο λεπτό του αγώνα.

Πανθρακικός (Εμίλιο Φερέρα): Ανδριόλας, Περπερίδης, Τζιωρτζιόπουλος, Νατσούρας, Βαγγελόπουλος, Ζησόπουλος, Σουλτανίδης, Ρομπέρ, Κριστ, Αρσενίεβιτς, Ορλάντο.

Αναγέννηση Καρδίτσας (Βάιος Καραγιάννης): Πίτκας, Αγγελόπουλος, Μελαμπιανάκης, Μπαντάς, Λούιζ Κάρλος, Βούκοβιτς, Μπιτέλης, Ραονέ, Ντοριβάλ, Μπουντούρης, Αθανασίαδης.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
ΒΟΗΘΟΙ: Παρασκευούδης, Βάντσης (Δράμας)