Τετάρτη, 19 Ιανουαρίου 2011

Τα στελέχη της ΔΗ.ΣΥ. σε Κομοτηνή, Αλεξ/πολη, Σουφλί και Διδυμότειχο

Ανακοινώθηκαν από τον τομέα οργανωτικού του κόμματος Μπακογιάννη οι πρώτες Ομάδες Πρωτοβουλίας στη Θράκη

ΠΟΙΟΙ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ
ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ;


Από τον τομέα οργανωτικού της Δημοκρατικής Συμμαχίας ανακοινώθηκε σήμερα η συγκρότηση 7 νέων Ομάδων Πρωτοβουλίας.
Οι Ομάδες Πρωτοβουλίας θα έχουν την ευθύνη της οργανωτικής ανάπτυξης της Δημοκρατικής Συμμαχίας στις περιοχές τους, αλλά και τη πληροφόρηση των στελεχών του κινήματος για ζητήματα αναπτυξιακού χαρακτήρα και καθημερινότητας των τοπικών κοινωνιών.

Ανάμεσα στις επτά νέες ομάδες Πρωτοβουλίας περιλαμβάνεται και αυτή της Αλεξανδρούπολης, ενώ υπενθυμίζεται ότι έχουν ανακοινωθεί και οι ομάδες της Πρωτοβουλίες στους Δήμους Κομοτηνής, Διδυμοτείχου και Σουφλίου. Αναλυτικά τα μέλη που τις απαρτίζουν:


ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ


1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ

2 ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΠΩΛΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ

3 ΓΚΙΚΑΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

4 ΚΑΣΙΜΑΤΥ ΕΜΜΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ

5 ΚΑΣΣΙΜΑΤΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΩΡΟΤΑΚΤΗΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΟΣ

7 ΜΠΕΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

8 ΜΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

9 ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

11 ΠΑΠΑΤΣΙΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΙΑΚΑ

12 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ - ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΡΑΙΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

13 ΣΕΡΑΦΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

14 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

15 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ



ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ


1 AXMET ΙΛΧΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

2 ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ

3 ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ

4 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

5 ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ-ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

7 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

8 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΚΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΕΜΠΟΡ-ΒΙΟΜ. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ

9 ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

10 ΚΑΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ

11 ΚΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ

12 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

13 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

14 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ - ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

15 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

16 ΝΟΤΟΥΔΗ ΠΟΠΗ ΟΙΚΙΑΚΑ

17 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

18 ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

19 ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

20 ΤΑΜΠΑΚ ΑΧΜΕΤ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

21 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΟΣ

22 ΧΑΦΟΥΖ ΑΧΜΕΤ ΑΝΤΝΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ


1 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

2 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

3 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

4 ΜΙΜΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

5 ΜΠΟΥΤΣΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ

6 ΠΑΠΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ

7 ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

8 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

9 ΤΕΡΤΣΟΥΔΗ ΒΕΡΑ ΙΔΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

10 ΤΣΙΑΓΚΑΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

11 ΤΣΙΑΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ, ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

12 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 
 
ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΦΛΙΟΥ


1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

2 ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

3 ΚΕΛΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

4 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ

5 ΛΟΓΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

6 ΜΟΣΧΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

7 ΜΠΕΚΗΡ-ΟΥΣΤΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΓΡΟΤΗΣ

8 ΝΙΩΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9 ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ

10 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ

11 ΤΣΙΟΥΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

.