Πέμπτη, 11 Νοεμβρίου 2010

Επίσημο: Τα αποτελέσματα σταυρων στις Περιφερειακές Εκλογές Ροδόπης

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΨΗΦΟΥΣ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ ΚΑΘΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜ-Θ




Ανακοινώθηκαν  από το Πρωτοδικείο Κομοτηνής τα  επίσημα αποτελέσματα όλων των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων για την Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης.


ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ - ΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ

1. ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΡΤΖΑΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 11154

2. ΣΑΛΗΜ ΣΕΒΓΚΗ ΤΟΥ ΡΕΤΖΕΠ 10506

3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 8156

4. ΜΟΥΜΙΝ ΚΑΑΝ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ 6771

5. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΚΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ 5215

6. ΣΙΑΚΗΡ ΑΪΧΑΝ ΤΟΥ ΣΙΑΚΗΡ 4526

7. ΤΣΟΛΑΚ ΣΟΥΑΤ ΤΟΥ ΕΜΙΝ 3884

8. ΒΑΒΑΤΣΙΚΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (ΜΑΡΙΟΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 3417

9. ΚΟΥΡΟΥ ΣΑΛΗ ΕΡΝΤΙΝΤΣ ΤΟΥ ΝΙΧΑΤ 2979

10. ΠΟΛΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 2798

11. ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 2723

12. ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2620

13. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 2258

14. ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1985



ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  - ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ

1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3870

2. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ (ΜΑΙΡΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 3826

3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΥ 3360

4. ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΟΥ ΧΑΣΑΝ 3220

5. ΔΕΡΝΤΙΜΑΝ ΜΕΧΜΕΤ ΤΟΥ ΡΕΤΖΕΠ 2811

6. ΚΡΟΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2768

7. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 2677

8. ΠΟΛΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2592

9. ΟΥΖΕΪΡ ΤΖΟΣΚΟΥΝ ΤΟΥ ΣΑΛΗ 2249

10. ΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 2178

11. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2028

12. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΟΣΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 2011

13. ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΡΓΚΙΟΥΝ ΤΟΥ ΡΑΧΜΗ 1779

14. ΚΟΥΡΤΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 785



ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  -  ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΕΛΛΗΣ

1. ΦΑΚΙΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 668

2. ΚΕΡΑΤΖΗ - ΙΜΠΡΑΜ ΙΜΠΡΑΗΜ ΤΟΥ ΦΕΡΕΝΤΙΝ 587

3. ΑΝΘΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 570

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ 534

5. ΤΥΛΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 377

6. ΦΑΪΚ ΦΑΪΚ ΤΟΥ ΓΚΑΛΗΠ 366

7. ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 348

8. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΖΑΦΕΡ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 334

9. ΚΕΛΕΣ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΟΥ ΜΕΜΕΤ 280

10. ΚΑΛΑΜΗ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 214

11. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 161

12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ 130

13. ΜΠΡΟΥΣΑ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 127

14. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ (ΛΕΝΑ) ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 114



ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ  -  ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΙΤΟΥ

1. ΕΜΙΝ ΑΛΗ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ 784

2. ΓΙΟΥΡΤΣΟΥ ΤΖΕΛΑΪΝΤΙΝ ΤΟΥ ΤΖΕΜΗΛ 672

3. ΓΙΟΥΛΟΥΤΣ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΟΥ ΧΑΣΑΝ 482

4. ΦΕΡΧΑΤ ΡΑΜΑΔΑΝ ΤΟΥ ΡΕΤΖΕΠ 450

5. ΔΟΥΡΜΟΥΣ ΤΖΕΜΙΛ ΤΟΥ ΑΜΕΤ 401

6. ΤΣΙΟΥΜΑΚΑ - ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ 183

7. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 177

8. ΔΙΑΛΕΚΤΑΚΗ - ΘΕΟΛΟΓΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128

9. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 115

10. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 114

11. ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 106

12. ΠΥΛΙΑ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 56

13. ΜΑΣΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42



ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ   -  ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 241

2. ΔΟΜΠΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 141

3. ΚΟΤΕΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 64

4. ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΑΓΑΘΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 61

5. ΠΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

6. ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46

7. ΜΑΓΕΙΡΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 46

8. ΤΣΩΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35

9. ΜΟΒΣΕΣΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 24



ΑΝΤΑΡΣΙΑ   -   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ

1. ΑΛΒΑΝΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98

2. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 87

3. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51

4. ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 51

5. ΔΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 48

6. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 39

7. ΤΖΟΥΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 35

8. ΣΟΥΝΔΟΥΛΟΥΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32

9. ΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13